FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Przed zabiegiem ozonowania należy zabrać rośliny z mieszkania, ponieważ ozon w dużym stężeniu, może mieć destrukcyjny wpływ na rośliny. Przed zabiegiem trzeba jeszcze, zakleić kanały wentylacyjne aby ozon nie ulatniał się, zabezpieczyć telewizory plazmowe jeśli takie są i działa sztuki, ale to zrobimy za Ciebie.

Proces ozonowania i wietrzenia po zabiegu to ok. 2 godziny dla mieszkania do ok. 100 m2. W przypadku większych mieszkań lub lokali usługowych o większej powierzchni, czas zabiegu może być dłuższy, ale o tym informujemy przed przyjazdem.

Powodów może być wiele. Pluskwy przyjechały w bagażu z naszym gościem, który odwiedził nas kilka dni albo tygodni temu. Sami je przynieśliśmy na ubraniu, dotykając kogoś kto ma pluskwy w domu. Nie musiał to być człowiek źle ubrany, albo bezdomny. Pluskwy przyniosły gołębie, które siadają na naszym parapecie. Powodów może być dużo, ale pewne jest, że to że mamy pluskwy w domu w żaden sposób nie świadczy o czystości naszego mieszkania. Pluskwy żywią się krwią i są tam gdzie jest żywiciel, czyli człowiek. Nie ma się co obwiniać! Poradzimy sobie z tym!

Na pewno nie radzimy robić tego własnymi domowymi sposobami lub środkami z np. marketu. Pluskwa jest owadem, którego trudno się pozbyć, głównie ze względu na swoją rzadko spotykaną cechę; chemooporność. Oznacza to, że jeśli źle zastosujemy środek na pluskwy, lub będzie to zbyt slaby środek (te marketowe zwykle takie są) to populacja owadów wcale nie zmniejszy się, a będzie bardziej odporna na środki biobójcze.

To zależy od ilości pluskiew, ale zwykle po 2-3 zabiegach możemy dać gwarancję na nasze usługi.

Absolutnie nie. Wszystko co jest w mieszkaniu powinno zostać, nasz technik poinstruuje co dalej robić.

Nie, karaluchy nie gryzą ale żywiąc się naszymi zapasami żywności zostawiają tam swoje odchody i w ten sposób zanieczyszczają pożywienie, czyniąc je niezdatnym do spożycia.