Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i odpluskwiania obiektów

Usługi dla domów i mieszkań

Przeraża Cię myśl o żerujących insektach lub chorobotwórczych drobnoustrojach w Twoich czterech kątach? Nieproszeni goście mogą pojawić się nawet w przypadku utrzymywania powierzchni w należnej czystości. Sposobem w nierównej walce z intruzami jest dezynsekcja domów i mieszkań, a także dezynfekcja i odpluskwianie.

Nasz cel to wdrażanie skutecznych rozwiązań w likwidacji wszelkich czynników obniżających komfort codziennego funkcjonowania. Mowa również o usuwaniu stęchlizny czy dymu papierosowego, w czym pomaga dezodoryzacja.

Jak działamy?

Metody realizacji naszych usług dostosowujemy do specyfiki pomieszczeń, a także występujących w nich problemów. W jaki sposób przebiega dezynfekcja domów i mieszkań, dezynsekcja oraz odpluskwianie? Chcąc dotrzeć do najmniejszych zakamarków w celu likwidacji bakterii, roztoczy, prusaków, stawiamy na technikę zamgławiania ULV. Z kolei w otwartych wnętrzach stosujemy metodę oprysku z wykorzystaniem odpowiednio dobranej substancji.

Sprzymierzeńcem jest również ozon, który pomaga w dezodoryzacji. Właściwości utleniające naturalnego gazu sprawiają, że staje się skuteczną bronią w likwidacji odoru i brzydkich zapachów pochodzenia zwierzęcego, a także alergenów, bakterii, pleśni czy grzybów.

Jeśli zmagasz się z niekomfortowymi sytuacjami, skontaktuj się z nami już teraz. Omówimy konkretny przypadek i ustalimy sposób działania, którego celem jest skuteczna dezynsekcja mieszkań i domów, odpluskwianie, a także dezodoryzacja.

Oferta dla domów i mieszkań

Usługi dla obiektów komercyjnych

Spełnienie wymagań higieny i bezpieczeństwa pracy to sprawa nadrzędna. Obiekty komercyjne niestety mogą stać się siedliskami drobnoustrojów bądź rozmaitych insektów. Dokładna dezynfekcja biur i magazynów, dezynsekcja, a także dezodoryzacja często staje się jedyną bronią w walce ze szkodliwymi organizmami oraz wonnymi substancjami.

Te skutecznie potrafią zniechęcać pracowników, a także gości. Oferujemy wobec tego kompleksowe usługi, w tym ozonowanie, mające na celu likwidację szkodliwych czynników.

Nasze metody oczyszczania pomieszczeń użyteczności publicznej

W jaki sposób przebiega dezynsekcja biur i magazynów, deodoryzacja oraz dezynfekcja? Cechuje nas indywidualne podejście. Dlatego też każdorazowo dostosowujemy sposób działania do rodzaju obiektu. Dbając o higieniczność otoczenia, stosujemy przede wszystkim metody natryskowe – przy użyciu natrysku lub zimnej mgły. W przypadku walki z prusakami i karaluchami wykorzystujemy też trujący dla nich żel.

W trosce o komfort alergików proponujemy ozonowanie biur i magazynów. Oczyszczanie pomieszczeń odbywa się dzięki zwalczającego alergeny ozonu.

Skontaktuj się z nami, a dokonamy wyceny usług dedykowanych obiektom komercyjnym. Pamiętaj, że zmagania z nieproszonymi intruzami oraz nieprzyjemnymi zapachami nie lubią zwłoki. Im szybciej zdecydujesz się na dezynfekcję, dezynsekcję, dezodoryzację lub ozonowanie firmowych pomieszczeń, tym lepiej dla komfortu pracowników oraz wizerunku przedsiębiorstwa w oczach klientów.

Oferta dla obiektów komercyjnych

Jak przebiega realizacja usług

1

Skontaktuj się z nami

2

Omawiamy Twój przypadek i ustalamy plan działań

3

Ustalamy dogodny termin realizacji usługi

4

Cieszysz się czystością i bezpieczństwem Twojego otoczenia

Wybierz dogodną formę kontaktu