Skuteczna Dezynfekcja

Dezynfekcja to zabieg mający celu maksymalne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w odkażanym materiale. Najczęściej stosujemy ją przy: 

 • zwalczanie roztoczy
 • zwalczanie alergenów
 • zwalczanie pleśni
 • zwalczanie wirusów
 • zwalczanie grzybów
 •  zwalczanie drobnoustrojów
 • zwalczanie przykrych zapachów 

Metody Dezynfekcji 

Mimo, że nie widzimy zazwyczaj problemu gołym okiem  – nie należy go bagatelizować. Szczególnie gdy w naszej siedzibie pracuje dużo osób i powinniśmy dbać o ich komfort oraz bezpieczeństwo. W osiągnięciu jak najlepszych efektów stosujemy różne metody dezynfekcji. Dobór jest zawsze dostosowany do problemu w Twoim biurze.  W walce o higieniczne otoczenie, stosujemy najnowsze techniki dezynfekcyjne

 • Metoda opryskowa – stosowana do dezynfekcji powierzchni, najczęściej w pomieszczeniach otwartych polega na rozpyleniu oprysku z substancją dezynfekującą. Metoda przynosi bardzo szybkie efekty, jednak wadą jest to, że przez 12h godzin nie można korzystać z pomieszczeń 
 • Metoda zamgławiania ULV – również metoda opryskowa, ale w tym przypadku wielkość kropli osiąga maksymalnie 20-30 mikronów (tj. 0,002-0,003 mm.) powoduje to, że oprysk, może wniknąć w nawet najmniejsze szczeliny. Z pomieszczeń nie można korzystać przez 8h 
 • Ozonowanie – metoda polegająca na dezynfekcji powietrza i powierzchni ozonem.Ozon jest gazem silnie dezynfekującym i umiejętnie użyty jest też bezpieczny, ponieważ jest kilkanaście razy silniejszy w swoim działaniu niż chlor, dlatego znajduje tak szerokie zastosowanie.  Po 30 minut można już normalnie korzystać z pomieszczeń. Więcej o usłudze ozonowania przeczytasz tutaj: 

Najefektywniejszą metodę rozwiązania problemów w Państwa firmie, dobierzemy po wspólnych konsultacjach problemu.

Zamów usługę

Zamów usługę za pomocą formularza lub zadzwoń do nas:

  Cena

  Każdy przypadek jest inny, cena uzależniona jest od powierzchni, wysokości oraz wybranej metody. Każdorazowo wycena jest przygotowywana indywidualnie i poprzedzona jest konsultacjami i oględzinami.

  Przykładowa wycena: Biuro o powierzchni 140 m2 i wysokości 3,5m wymagające ozonowania to koszt w wysokości 360 zł netto.

  Jak przebiega realizacja usług

  1

  Skontaktuj się z nami

  2

  Omawiamy Twój przypadek i ustalamy plan działań

  3

  Ustalamy dogodny termin realizacji usługi

  4

  Cieszysz się czystością i bezpieczństwem Twojego otoczenia

  Co nas wyróżnia

  Konkurencyjna cena

  Wierzymy, że każdy zasługuje na czystość i bezpieczeństwo swojego otoczenia, dlatego pod względem ceny jesteśmy jedną z najatrakcyjniejszych firm na rynku.

  Dyskrecja i bezpieczeństwo

  Działamy w pełnej dyskrecji, tak żeby klient nie miał dodatkowych zmartwień związanych z realizacją usług.

  Pracujemy 7 dni w tygodniu

  Jesteśmy w stanie realizować usługi w dogodnym terminie.

  Uczciwość i transparentność

  Biznes robi się z klientami, a nie na klientach - brak ukrytych kosztów i pełna transparentność całego procesu.

  Działamy na terenie Warszawy i okolic

  Wybierz dogodną formę kontaktu