Skuteczna Dezynsekcja

Zazwyczaj nie przywiązujemy większej uwagi do pojawiających się owadów w naszym otoczeniu. Gdy jednak ich liczba znacząco wzrasta, należy podjąć natychmiastowe działania, aby zapobiec większemu problemu. Szczególnie w naszym miejscu pracy powinniśmy być na to czujni, gdzie owady nie tylko przeszkadzają pracownikom, ale mogą być negatywne postrzeganie przez klientów 

Do najczęściej owadzich problemów w biurach należą: karaluchy, prusaki, pchły, pluskwy, mole spożywcze, muchy, mrówki, komary, mkliki, rozkruszki, trojszyki.

Metody zwalczania insektów 

Dezynsekcję wykonujemy trzema metodami. Metodę zawsze dopasowujemy indywidualnie do problemu, jaki występuje w Państwa siedzibie. 

 • Metoda żelowa – stosowana do walki z karaczanami to jest prusakami i karaluchami. Polega na rozłożeniu trucizny w formie żelu, który następnie zjadany jest przez insekty. Ta metoda działa tak długo, jak długo żel znajduje się w mieszkaniu, działa również profilaktycznie, ponieważ każdy prusak czy też karaluch, który przypadkiem zabłąka się w naszym mieszkaniu, musi coś zjeść. Możecie nam wierzyć, że nie oprze się naszemu żelowi. Owad po spożyciu żelu ginie w ciągu kilku godzin.
 • Metoda opryskowa – stosowana w przypadku wszystkich insektów natomiast z użyciem różnych preparatów. Polega na rozpyleniu oprysku z substancją biobójczą. Owady w kontakcie z opryskiem, który działa nawet do 4 tygodni, nie mają większych szans i giną  w ciągu kilku godzin.
 • Metoda zamgławiania ULV – stosowana głównie wtedy, kiedy mamy do czynienia z pluskwami. Przy innych owadach również, ale zwykle wtedy, kiedy mamy do czynienia z dużą ilością insektów. Polega na rozpyleniu oprysku w kropelkach wielkości ok. 0,003 mm. Dzięki temu nasz środek może dotrzeć w nawet najmniejsze zakamarki. 

Kiedy należy rozpocząć dezynsekcję?

W skrócie im szybciej tym lepiej. Gdy tylko zaobserwują Państwo zwiększoną ilość niechcianych insektów, należy od razu reagować. “Nowi pracownicy” nie przeniosą się i nie znikną bez powodu, im dłuższa będzie zwłoka, tym problem do rozwiązania będzie trudniejszy.

Zastanawiają się Państwo, czy to już ten moment, że samemu sobie z nimi nie poradzą? Wystarczy zadzwonić do nas i skonsultować problem.

Zamów usługę

Zamów usługę za pomocą formularza lub zadzwoń do nas:

  Cena

  Każdy przypadek jest inny, cena uzależniona jest od rodzaju insektów, a także powierzchni biura/magazynu, zatem finalny koszt usługi zawsze poprzedzony jest konsultacjami i oględzinami.

  Przykładowa wycena: Biuro o powierzchni 90 m2 borykające się z problemem prusaków i karaluchów to koszt 150 zł netto.

  Jak przebiega realizacja usług

  1

  Skontaktuj się z nami

  2

  Omawiamy Twój przypadek i ustalamy plan działań

  3

  Ustalamy dogodny termin realizacji usługi

  4

  Cieszysz się czystością i bezpieczństwem Twojego otoczenia

  Co nas wyróżnia

  Konkurencyjna cena

  Wierzymy, że każdy zasługuje na czystość i bezpieczeństwo swojego otoczenia, dlatego pod względem ceny jesteśmy jedną z najatrakcyjniejszych firm na rynku.

  Dyskrecja i bezpieczeństwo

  Działamy w pełnej dyskrecji, tak żeby klient nie miał dodatkowych zmartwień związanych z realizacją usług.

  Pracujemy 7 dni w tygodniu

  Jesteśmy w stanie realizować usługi w dogodnym terminie.

  Uczciwość i transparentność

  Biznes robi się z klientami, a nie na klientach - brak ukrytych kosztów i pełna transparentność całego procesu.

  Działamy na terenie Warszawy i okolic

  Wybierz dogodną formę kontaktu